Fundusze inwestycyjne: wiedza, edukacja, szkolenia

W inwestowaniu w fundusze każda dodatkowa wiedza to większe zyski przy mniejszym ryzyku

Jeżeli Twoje oszczędności, które inwestujesz lub planujesz inwestować poprzez fundusze inwestycyjne, są dla Ciebie ważne nie możesz liczyć na szczęście – musisz zdobyć choć podstawową wiedzę! Dlatego tak bardzo stawiamy na bezpłatną edukację wśród inwestorów!


Comiesięczne szkolenia online

1Bezpłatne spotkania online – omówienie działania portalu, aktualności rynku funduszy i bonusowe materiały.

Dodatkowe bezpłatne szkolenia

2Omówienia ważnych wydarzeń, technik inwestowania ale też finansów osobistych i matematyki emerytalnej.

Mity inwestowania w fundusze

3Wielu inwestorów straciło wierząc w bajki sprzedażowe poparte pięknymi wykresami. Pokazujemy gdzie są pułapki i na konkretnych przykładach i obliczeniach obalamy mity inwestowania.

Artykuły, raporty, poradniki

4Dodatkowe materiały edukacyjne dotyczące inwestowania w fundusze. Dostępne bezpłatnie po założeniu konta w portalu.

Fundusze inwestycyjne: Pierwsze kroki

5Kurs (bezpłatny) z podstaw inwestowania w fundusze w kilkunastu lekcjach. Fundusze to nie giełda.

Inwestowanie na rynku funduszy jest znacznie prostsze. Ale fundusze to nie lokata – i bez podstawowej wiedzy nie warto nawet próbować. W 2001 roku w nowej, poszerzonej formie z ćwiczeniami.


Dedykowany portal edukacyjny

Przygotowaliśmy też osobny portal edukacyjny. Dostępny pod adresem https://edukacja.opiekuninwestora.pl

Możesz aktywować bezpłatne konto edukacyjne i uzyskać dostęp do: materiałów i raportów na temat funduszy inwestycyjnych oraz finansów osobistych oraz do nagrań wcześniejszych szkoleń online, które prowadzimy od lat.

Tak wygląda od środka:


Płatne szkolenie „Fundusze To Nie Lokata”

Kultowe już szkolenie, ponad 250 całodniowych edycji, prawie 4.000 uczestników.

W ramach bezpłatnych szkoleń, kursów, raportów, spotkań online, czy artykułów na blogu znajdziesz około 70% wiedzy, którą przekazuję na płatnych szkoleniach stacjonarnych. Po całe 100% w tym dodatkowe 30% zapraszam na, kultowe już, szkolenia „Fundusze To Nie Lokata”.

  • Edycja stacjonarna – szkolenie planowaliśmy reaktywować w formie stacjonarnej w 2020 roku. Z wiadomych powodów nie udało się. Gdy tylko będzie to możliwe zrobimy wielkie show!
  • Edycja internetowa – w 2022 roku planujemy uruchomić szkolenie w wersji internetowej. Mamy już studio nagraniowe i pracujemy nad 'przeprowadzką’ szkolenia w świat internetu. W pierwszej edycji będziesz mógł uczestniczyć na specjalnych warunkach i wręcz współtworzyć to szkolenie!

„Fundusze to nie lokata” to prawdopodobnie jedyne w Polsce szkolenie z inwestowania w fundusze, na którym nie oferuje się żadnych produktów inwestycyjnych ani funduszy. Tylko praktyczna wiedza!

Zapisz się na listę oczekujących (formularz znajdziesz w bocznym Menu po prawej stronie), aby otrzymać ofertę specjalną udziału w pierwszej wirtualnej edycji szkolenia.