Wiele osób straciło kupując fundusze inwestycyjne ponieważ nikt nie tłumaczył jak działają

Kurs: Fundusze Inwestycyjne od podstaw

W pełni anonimowo - wystarczy podać email i imię. W każdej chwili możesz się wypisać.
Z tej listy otrzymasz kilkanaście lekcji kursu wysyłanych co kilka dni.

 

Nie popełniaj tych błędów!

 

Fundusze inwestycyjne to nie giełda. To świetny sposób na rozsądne pomnażanie oszczędności. I wystarczy podstawowa wiedza aby świadomie inwestować i zarabiać zamiast liczyć na szczęście.

Zapisz się na darmowy kurs

  Kurs o funduszach w 14 lekcjach


  Imię (*) (wymagane) Abyśmy mogli zwracać się do Ciebie po imieniu Email (*) (wymagane) Tu będą wysyłane lekcje

  Działamy zgodnie z RODO i naszą polityką prywatności.

  Dla początkujących (i nie tylko)!

  14 lekcji o inwestowaniu

  Niezbędna wiedza aby zacząć świadomie pomnażać oszczędności na rynku funduszy inwestycyjnych jest w zasięgu ręki.  Kurs jest w całości darmowy. Nie musisz nic opłacać. Rejestracja nie zobowiązuje do żadnych zakupów.

  Rynki finansowe – lokaty, obligacje skarbowe i korporacyjne, tajemniczy forex. Czyli wszystko co trzeba wiedzieć o różnych możliwościach inwestycyjnych. Rynek akcji – to proste. Nie można rozmawiać o funduszach nie znając podstawowych zasad działania giełdy. A giełda to akcje spółek. Najczęstszy błąd inwestorów to zła interpretacja słowa „w funduszach naszymi pieniędzmi zarządzają profesjonaliści”. To prawda, ale zarządzanie rozumieją całkiem inaczej…. Podziałów funduszy jest wiele. Tu podaję najbardziej praktyczny – z krótkim opisem poszczególnych grup funduszy. To także ma wpływ na wyniki inwestowania!

  Praktyczna wiedza zamiast teorii

  Czego się nauczysz?

  Wiedza o podstawowych zasadach inwestowania – fakty zamiast bajek sprzedażowych. Podstawy które pomogą zrozumieć jak naprawdę działają fundusze inwestycyjne.

  Czy znasz te mity inwestowania? Uśrednianie, dywersyfikacja, zyski w długim terminie. To świetnie wygląda na slajdach sprzedażowych.

  Fundusze to nie giełda. To naprawdę proste. Aby stosować podstawowe techniki inwestowania nie musisz być ekspertem.

  Sprawdź także...

  Lista informacyjna portalu

  Otrzymasz nie więcej niż 1-2 wiadomości w miesiącu. Dostęp do nagrań archiwalnych, najważniejsze aktualności z portalu i informacje o nowych szkoleniach. Zapisz się na osobnej stronie to (osobna lista mailingowa).

  Sprawdź także...

  Szkolenie FTNL

  Po przeprowadzeniu ponad 250 całodniowych szkoleń Fundusze To Nie Lokata w całej Polsce – po przerwie covidowej czas na wersję szkolenia online. Zapisz się aby otrzymać premierową ofertę na udział w szkoleniu.