O nas – czyli kto za tym stoi?

Pomagamy inwestować od 2007 roku, edukujemy, i zmieniamy spojrzenie na fundusze inwestycyjne w Polsce.

  • Wierzymy, że każdy może skutecznie inwestować w fundusze, jeżeli jest gotów na zdobycie podstawowej wiedzy.
  • Obalamy mity inwestowania: Na temat inwestowania w fundusze powstało wiele mitów. My pokazujemy jak jest naprawdę.
  • Ostrzegamy: Wiele razy przestrzegaliśmy przed toksycznymi produktami. Przed AmberGold, SocketResources i produktami Libra/Pareto.
  • Pokazujemy jak jest: W inwestycjach przekonywać będą że 2+2=5. W raportach poruszamy kontrowersyjne tematy. Liczby nie kłamią
  • Udzielamy się: Współpracujemy z polskimi i światowymi organizacjami na rzecz poprawy jakości doradztwa finansowego

Warto wiedzieć z kim współpracujesz

dr Jacek Piotrowski

Dyrektor ds Rozwoju, współtwórca portalu Opiekun Inwestora

Ukończył Automatykę i Informatykę na Politechnice Śląskiej, tam też obronił pracę doktorską. Naukowo zajmował się modelowaniem i symulacją. Pracował w Polsce i Francji realizując projekty związane m. in. z symulacją komputerową (w INPG Politechniki w Grenoble) jak i finansami, w tym przede wszystkim oceną stopy zwrotu z inwestycji (np. dla WBK, Casse Nationale Credit Agricole, ING Bank Śląski). Kierował działami zarządzania projektami i biurem rozwoju dużej firmy informatycznej w Polsce. Na własny rachunek od wielu lat inwestuje w Fundusze Inwestycyjne, a wolny czas to hata-joga, biegi długodystansowe, narciarstwo i kajaki – wszystko we właściwych proporcjach, najczęściej wspólnie z rodziną.

Remigiusz Stanisławek (EAFP, MDRT ToT)

Dyrektor Zarządzający, współtwórca portalu Opiekun Inwestora

Absolwent a czasem też wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Naucza z zakresu edukacji finansowej i inwestowania. W jego stacjonarnych szkoleniach uczestniczyło ponad 3500 uczestników, a warsztaty internetowe potrafią zgromadzić kilkuset słuchaczy jednocześnie. O tematach pozornie trudnych potrafi mówić w sposób docierający do każdego. Jak mówią uczestnicy szkoleń „sprowadził inwestowanie pod strzechy i odczarował je z pozornej magii”. Certyfikowany Doradca Finansowy (jeden z 150 w Polsce) i jedyny doradca w Polsce z 4-krotnym tytułem Top Of The Table organizacji MDRT. Działa na rzecz rzetelnego doradztwa finansowego i tworzenia standardów – wspierając Europejską Federację Doradców Finansowych.

Magdalena Rostkowska

Zapewni, że żadne z Twoich pytań nie pozostanie bez odpowiedzi!

Absolwentka Politechniki Gdańskiej. Obecnie kończy studia z Zarządzania o specjalności Finanse i Bankowość. Swoją pracę magisterską skupia na temacie oszczędności. Od dwóch lat związana z obsługą klienta w firmach wiedzowych. Prywatnie zainteresowana tematyką kompleksowego organizowania wesel, z czym być może wiąże swoją przyszłość. W wolnych chwilach lubi grać w ekonomiczno-strategiczne gry planszowe, pogłębiać znajomość języka hindi i oglądać filmy bollywood.