Abonamenty dla wszystkich inwestujących w fundusze

Opiekun Inwestora to przede wszystkim kultowe już powiadomienia Kroczący Stop Loss oraz Lista Okazji Inwestycyjnych! I znacznie więcej. Obsługujemy wszystkie dostępne platformy otwarte (mBank, Starfunds, BossaFund …) oraz polisy inwestycyjne (Aegon, Vienna Life, Generali …), FIO oraz wszystkie IKE i IKZE oparte o fundusze inwestycyjne.

Ponieważ nie sprzedajemy ani nie oferujemy funduszy inwestycyjnych możemy mówić to o czym najczęściej nie powie sprzedawca.

Fundusze inwestycyjne (jak sama nazwa wskazuje) to inwestycja, a nie lokata. A każdą inwestycją trzeba samodzielnie zarządzać. Szczęśliwie w przypadku funduszy nie jest to bardzo skomplikowane. Pomożemy!

Nieważne gdzie kupujesz fundusze inwestycyjne

Obsługujemy wszystkie platformy inwestycyjne w Polsce (w tym IKE/IKZE/polisy/FIO)

Gdy inwestujesz w mBanku, Starfunds...

Platformy otwarte FIO

Otwarte platformy inwestowania to miejsca w których masz do wyboru ponad 100 (a czasem ponad 200) funduszy inwestycyjnych od różnych TFI. To najlepsze miejsca do inwestowania.

Gdy inwestujesz w IKE/IKZE

Fundusze w IKE / IKZE

Wiele TFI oferuje inwestycje w fundusze opakowane w formie IKE lub IKZE. To też inwestycja którą można zarządzać.

Gdy inwestujesz w Vienna Life, Axa, Aegon

Polisy inwestycyjne

Produkty Axa, Aegon, Vienna Life, Generali i inne w których fundusze inwestycyjne opakowane są w formie polisy jako Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe.

Plany Systematycznego Oszczędzania

Produkty PSO

Mało atrakcyjne z uwagi na niepotrzebne opłaty wstępne produkty gdzie w ramach jednego TFI można inwestować w fundusze.

Gdy fundusze kupujesz u producenta

Fundusze w TFI

Raczej mało atrakcyjne miejsca do inwestowania – po co ograniczać się do funduszy jednego TFI gdy bez żadnych dodatkowych opłata można inwestować w setki funduszy w otwartych platformach?