Kurs o inwestowaniu w fundusze inwestycyjne

Nowa edycja kursu udostępniana będzie od stycznia 2022 roku

Odbierz darmowy kurs „Fundusze inwestycyjne – to proste„.

Wiele osób straciło kupując fundusze inwestycyjne w banku lub w 'okienku na rogu ulicy’ ponieważ nikt nie tłumaczył jak działają.

Nie popełniaj tych błędów!

Fundusze inwestycyjne to nie giełda. To świetny sposób na rozsądne pomnażanie oszczędności. I wystarczy podstawowa wiedza aby świadomie inwestować i zarabiać zamiast liczyć na szczęście.

Na kurs zapiszesz się wypełniając formularz w bocznym menu po prawej stronie ->

14 lekcji dla początkujących (i nie tylko)!

Niezbędna wiedza aby zacząć świadomie pomnażać oszczędności na rynku funduszy inwestycyjnych jest w zasięgu ręki. Szkolenie dostarcza Opiekun Inwestora – od 2006 roku pomagając prywatnym inwestorom.

Kurs jest w całości darmowy. Nie musisz nic opłacać. Rejestracja nie zobowiązuje do żadnych zakupów.

Czego nauczysz się w trakcie kursu?

To praktyczna wiedza o podstawowych zasadach inwestowania – fakty zamiast bajek sprzedażowych. Podstawy które pomogą zrozumieć jak naprawdę działają fundusze inwestycyjne.

  • Oszczędzisz pieniądze – czy wiesz, że większość korzystających z funduszy niepotrzebnie przepłaca? Zobaczysz jak uniknąć prowizji związanych z inwestowaniem.
  • Czy znasz te mity inwestowania? Uśrednianie, dywersyfikacja, zyski w długim terminie. To świetnie wygląda na slajdach sprzedażowych.
  • Podstawowa wiedza  w zupełności wystarczy. Fundusze to nie giełda. To naprawdę proste. Aby stosować podstawowe techniki inwestowania nie musisz być ekspertem.
  • Oszczędzasz czas – zby skutecznie inwestować na rynku funduszy musisz monitorować własne inwestycje. Poznasz narzędzia które pozwolą Tobie oszczędzać czas i nadzorować Twoje inwestycje

Przegląd zawartości kursu

Czternaście lekcji z inwestowania wprost na Twoją skrzynkę e-mail. Zobacz co otrzymasz!

Rynki finansowe

Absolutne podstawy – lokaty, obligacje skarbowe i korporacyjne, tajemniczy forex. Czyli wszystko co trzeba wiedzieć o różnych możliwościach inwestycyjnych.

Giełda – to proste

Nie można rozmawiać o funduszach inwestycyjnych nie znając podstawowych zasad działania giełdy. A giełda to akcje spółek. I tym zajmują się dwie kolejne lekcje.

Podstawy funduszy

Najczęstszy błąd inwestorów to zła interpretacja słowa „w funduszach naszymi pieniędzmi zarządzają profesjonaliści”. To prawda, ale zarządzanie rozumieją całkiem inaczej….

Podział funduszy

Podziałów funduszy jest wiele. Tu podaję najbardziej praktyczny – z krótkim opisem poszczególnych grup funduszy. To także ma wpływ na wyniki inwestowania!