Dajemy Ci pakiet narzędzi do zarządzania portfelem funduszy
Bo tak powinno wyglądać inwestowanie
Oto jak w 10 minut mieć własne inwestycje pod pełną kontrolą
Wystarczą trzy kroki
1. Wskaż gdzie inwestujesz
Wybierz w portalu platformę w której kupujesz fundusze (np. mBank, Starfunds, polisa Generali lub jedno z IKE/IKZE)
2. Wybierz fundusze
Użyj naszych rankingów lub listy okazji inwestycyjnych dopasowanych do Twojego profilu - i wybierz kilka funduszy.
3. Ustaw powiadomienia
Koniecznie ustaw powiadomienia Kroczący Stop Loss dla wybranych funduszy. Progi alarmowe zaproponuje portal.
Gotowe. I przez dłuższy czas nie musisz zaglądać do portalu
Opiekun Inwestora monitoruje wyceny Twoich funduszy dla których zdefiniowano powiadomienia. Jeżeli tylko pojawi się spadek wycen otrzymasz szczegółowy e-mail (i/lub SMS). Wtedy możesz podjąć decyzję o np. sprzedaży lub zamianie funduszu.
Z czasem gdy poznasz funkcje portalu logować będziesz się częściej - aby sprawdzać sytuację na rynku lub poszukiwać okazji inwestycyjnych. Nasi Klienci rzadko logują się częściej niż raz na tydzień. Po co by mieli? W końcu portal automatycznie śledzi wszystkie informacje.

Krok 1. Gdzie inwestujesz?
Twoje miejsca inwestowania
Najczęściej będzie to jedna platforma do funduszy, ale możesz też ustawić kilka (np. platforma otwarta mBanku a dodatkowo IKE i IKZE).
Po co? W ten sposób we wszystkich rankingach i analizach funduszy portal wyświetli tylko te fundusze, które dostępne są w Twoich miejscach inwestowania (zamiast wyświetlania kilku tysięcy funduszy…).
Między platformami możesz się wygodnie przełączać i przeglądać rankingi czy też okazje inwestycyjne
Krok 2. Jak chcesz inwestować?
Wybierz fundusze do portfela
Nie istnieje jeden najlepszy fundusz inwestycyjny. Nie ma też idealnej i bezbłędnej 'strategii inwestowania’. Ale i tutaj uzyskasz pomoc.
Musisz określić jak chcesz dziś inwestować. Czy ma to być strategia ostrożna, a może wyższego ryzyka lub szukanie okazji inwestycyjnych?
W wybranych przez Ciebie grupach – fundusze dobierzesz w oparciu o nasze unikalne rankingi ABCD lub (w wyższych abonamentach) o listę okazji inwestycyjnych. Niewielka dywersyfikacja nie zaszkodzi.

Krok 3. Na koniec zdefiniuj powiadomienia
Ustaw Kroczący Stop Loss
Gdy raz użyjesz funkcji Kroczący Stop Loss do monitorowania funduszy – świat nie będzie już taki sam 🙂
Dla każdego z posiadanych funduszy ustalasz procentowy próg alarmu przy którym chcesz otrzymać informację na e-mail/SMS. Próg alarmowy (liczony nie jako Stop Loss ale jako Kroczący Stop Loss) zaproponuje Tobie portal. Przykładowo dla funduszy obligacji skarbowych będzie to 2%.
Z czasem zaczniesz korzystać także z innych powiadomień i funkcji. Ale na początek to wystarczy aby Twoje fundusze były pod ciągłym nadzorem.
Możesz się już wylogować....
Resztą zajmuje się nasz portal
System co 20 minut sprawdza wyceny funduszy. Oblicza rankingi, poszukuje okazji inwestycyjnych. Ale przede wszystkim sprawdza warunki zdefiniowane w tysiącach powiadomień ustawionych przez użytkowników.
Jeżeli ustalone kryteria (np. spadków) zostały spełnione – to automatycznie wysłany zostanie alarm poprzez e-mail (i opcjonalnie SMS). W ten sposób nie ominie Cię żadna istotna informacja.
Jeżeli zdefiniujesz powiadomienie o okazjach inwestycyjnych – gdy tylko takie się pojawią portal także Cię poinformuje. A Ty oszczędzasz czas.

Ty oszczędzasz czas, opiekę zostaw nam
Ile kosztują abonamenty?
Gdy ustawisz system monitorowania inwestycji nie będziesz już tracił czasu na samodzielne sprawdzanie wycen funduszy i doglądanie portfela. To portal powiadomi Cię (email/SMS) gdy coś będzie wymagać Twojego działania. O okazjach inwestycyjnych też powiadomi Cię nasz system.
Mówili że funduszami nie trzeba zarządzać?
Poznaj mity inwestowania
Jest wiele mitów dotyczących inwestowania w fundusze. Wiele z nich pomaga szybko sprzedać produkt oparty o fundusze i przekonać że wystarczy wpłacić pieniądze do funduszy i zostawić na wiele lat…
Gdy masz dodatkowe pytania
Napisz do nas
Obsługa portalu jest cały czas dostępna (dni robocze od 9:oo do 15:oo). Napisz do nas – odpowiadamy zazwyczaj w ciągu kilku godzin.