Live #129 (2023-06-13)

Szkolenia dla nowych użytkowników portalu oraz dla wszystkich zainteresowanych funduszami inwestycyjnymi prowadzimy od 2009 roku. O inwestowaniu zawsze warto wiedzieć więcej!

Najbliższe szkolenie:

Informacje organizacyjne:

  • Nie trzeba nigdzie się rejestrować – wystarczy wejść na stronę szkolenia
  • Tak zwany ’pokój szkoleniowy’ otwiera się w przeglądarce internetowej
  • Ze spotkania można też wygodnie korzystać poprzez aplikację na smartfonie
  • Nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania na komputerze
  • Szkolenie jest 'na żywo’ – można zadawać pytania na czacie
  • Co miesiąc oprócz przedstawienia portalu dodatkowy „temat bonusowy” – czyli dawka dodatkowej wiedzy o finansach osobistych, inwestowaniu oraz technikach inwestowania w fundusze

Nagranie poprzedniego spotkania online #127

Nagranie jest już dostępne obejrzysz je bezpłatnie. Wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na tej stronie. Oprócz cyklicznych szkoleń (opisanych na tej stronie) prowadzimy też dodatkowe szkolenia. Dostęp do nich także otrzymasz po zapisaniu się do portalu.

Bezpłatne szkolenia prowadzimy od 2009 roku

Portal Opiekun Inwestora wspiera inwestorów od 2007 roku. W 2009 rozpoczęliśmy cykl szkoleń (płatnych) Fundusze To Nie Lokata w których do 2014 roku uczestniczyło kilka tysięcy osób. Równolegle – też od 2009 roku –  prowadziliśmy co kilka miesięcy internetowe szkolenia dla użytkowników naszego portalu.

Od 2014 roku – poza kilkoma wyjątkami – spotkania online prowadzimy co miesiąc. To już ponad 100 spotkań nie uwzględniając dodatkowych spotkań szkoleniowych, np. z powodu ważnych wydarzeń na rynkach finansowych czy też ważnych zmian na rynku funduszy.

Zapraszam na kolejne!

Remigiusz Stanisławek, współtwórca portalu Opiekun Inwestora