W ramach abonamentów obsługujemy wszystkie platformy w Polsce

Polisy inwestycyjne z funduszami UFK

W portalu możesz monitorować fundusze w ramach wszystkich produktów typu Polisa Inwestycyjna.

W przeszłości, gdy dostęp do zagranicznych funduszy inwestycyjnych był utrudniony (i z prowizjami) produkty typu polisa inwestycyjna miały merytoryczne uzasadnienie. Dawały też dostęp (dowolną kwotą) do funduszy które normalnie wymagały minimalnej wpłaty 40.000 EUR. Miały też kilka innych cech które przy świadomym wyborze produktu dawały korzyści niwelujące opłaty dodatkowe w tych produktach. Te czasem były wysokie (absurdalne 3% rocznie), ale bywały też bardzo niskie (np. 1% rocznie).

Jedno jest pewne – produkty te najczęściej oferują przyzwoitą liczbę różnorodnych funduszy do zarządzania (od kilkunastu do ponad 100) a niektóre z nich mają bardzo szybkie czasy konwersji między funduszami. Przez co doskonale nadają się do aktywnego inwestowania – np. z pomocą naszych abonamentów.

Problem w tym że zdecydowana większość osób posiadających takie produkty zaczęła z nich korzystać na podstawie misselingu – gdzie sprzedawca nie pokazał alternatyw (jak np. otwarte platformy inwestycyjne). A uzyskanie porównania różnych produktów mogło być dla wielu zadaniem skomplikowanym z uwagi na trudne zapisy w umowach takich produktów.

Niemniej – wiele osób te produkty posiada. W ramach oferowanych konsultacji możemy pokazać na liczbach czy daną polisę opłaca się zakończyć (i zapłacić opłatę likwidacyjną) – z czysto matematycznym i merytorycznym uzasadnieniem.

To nie tylko polisy inwestycyjne

Inne miejsca inwestowania

Obsługujmy różne typy platform do kupowania funduszy inwestycyjnych. Tak naprawdę wszystkie dostępne w Polsce!

Czy coś pominęliśmy?

Brakuje Twojej platformy?

Jeżeli w portalu brakuje informacji o miejscu w którym kupujesz fundusze inwestycyjne koniecznie nas o tym poinformuj. Dodamy platformę do systemu, a ty otrzymasz dodatkowy 1 miesiąc abonamentu.

Oto jak działają nasze abonamenty

Jak zarządzać funduszami?

W każdym produkcie inwestycyjnym funduszami warto zarządzać. Pomagają w tym abonamenty w naszym portalu.