Abonamenty – porównanie

Fundusze inwestycyjne to inwestycja – na szczęście dużo prostsza niż inwestowanie na giełdzie. Ale – nie ukrywajmy – trochę bardziej skomplikowana niż lokata bankowa.

Jeżeli szukasz portalu który po prostu co miesiąc wskaże które fundusze kupić, które sprzedać i wykaże na danych historycznych że zawsze zarabiał… to … źle trafiłeś. Nie jesteśmy jednym z portali oferujących 'gotowe nieomylne strategie inwestowania’…

Opiekun Inwestora udostępnia wiele różnych narzędzi wspomagających inwestowanie, a przede wszystkim monitorowanie kupionych funduszy tak aby nie godzić się na duże spadki!

Jeżeli nie możesz lub nie chcesz skorzystać z przygotowanych promocji abonamenty portalu możesz zakupić w standardowych cenach. Klikając link do zakupu zostaniesz przeniesiony do portalu transakcyjnego – na stronę system.opiekuninwestora.pl


W razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu e-mail: pomoc@opiekuninwestora.pl lub formularzem.


Zakres funduszy do analiz w abonamentach

W każdym abonamencie uzyskujesz dostęp do funduszy krajowych TFI (np. PKO TFI, Investors TFI i inne) oraz dostęp do funduszy zagranicznych które występują w polisach inwestycyjnych (platformy Uniqua, Aegon, Generali, Vienna Life itp).

Narzędzia do funduszy zagranicznych TFI wycenianych w PLN,  które dostępne są w otwartych platformach inwestycyjnych (np. mBank, StarFunds itp) dostępne są w dwóch przypadkach:

Podstawowy Standardowy Profesjonalny
Cena za 1 rok

107 zł

167 zł

267 zł

Link do zakupu Kupuję (107 zł) Kupuję (167 zł) Kupuję (267 zł)
Dostęp do funduszy krajowych TFI
Dostęp do funduszy zagranicznych TFI w polisach inwestycyjnych
Dostęp do funduszy zagranicznych TFI w otwartych platformach

Zestawienie funkcjonalności abonamentów

Podstawowy Standardowy Profesjonalny
Cena za 1 rok

107 zł

167 zł

267 zł

Link do zakupu Kupuję (107 zł) Kupuję (167 zł) Kupuję (267 zł)
Co otrzymasz Funkcje podstawowe Wszystko co niezbędne Dla pasjonatów
Oceny funduszy (ABC)
Lista okazji inwestycyjnych
Powiadamianie e-mail/sms o okazjach inwestycyjnych
Ranking MinMax
Ranking Monitorowanego Ryzyka (MST4)
Powiadomienia e-mail i SMS
Kroczący Stop Loss
Kroczący Start Profit
Monitorowanie obecności funduszu na liście okazji
Monitorowanie walut i indeksów giełdowych
Tworzenie portfeli funduszy
Powiadomienia i raporty dotyczące portfeli
Przykładowe strategie inwestowania
Które miejsca inwestowania (platformy inwestycyjne) dostępne są w abonamentach Płatne abonamenty nie mają ograniczeń co do dostępnych platform inwestycyjnych. Dostępne są zarówno platformy otwarte (mBank, Starfunds, BossaFund), wszystkie funduszowe platformy IKE i IKZE oraz polisy inwestycyjne (Axa, Aegon, Vienna Life, Generali, PKO Ubezpieczenia i inne). Abonament obsługuje fundusze zagranicznych TFI wyłącznie w produktach typu polisa inwestycyjna.

Dodatkowa zniżka

Zniżka 50% od cen abonamentów w standardowej wersji dla inwestujących w polecaną przez nas inwestycję rentierską w biznes mieszkań na wynajem długoterminowy (biznesowi zaufało ponad 150 inwestorów i podpisane umowy na ponad 9 mln zł kapitału). Szczegóły na stronie http://www.cfirodzinnefinanse.pl. Kolejny nabór na przełomie 2021/2022. Warto zapisać się na listę oczekujących.

Wiemy też że trudno podjąć decyzję wyłącznie na podstawie opisów i ogólnych informacji

Dlatego każdemu po rejestracji aktywujemy abonament w wersji Standard (bez żadnych ograniczeń z dostępem do wszystkich funkcjonalności) na okres 2 miesięcy.

Całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.
Chcemy aby Twój wybór był w pełni świadomy.

Gdzie jest haczyk? Nie ma żadnego!

  • działamy od 2007 roku i zaufały nam tysiące inwestorów
  • wiemy, że gdy tylko doświadczysz jakie to uczucie mieć własne inwestycje w fundusze pod pełną kontrolą i korzystać z ocen i listy okazji to z naszych abonamentów będziesz korzystać!
  • tym bardziej że możesz je otrzymać bezpłatnie na wiele lat
  • nie wspominając o dostępie do tanich funduszy zagranicznych bez opłat wstępnych…