Infolinia (10:oo - 15:oo) :: (61) 62 555 22

Kupuj fundusze na StarFunds.pl - abonament otrzymasz gratis

Zamień mBank, BossaFund, NetFund itp na platformę StarFunds!

Abonament Opiekuna Inwestora otrzymasz gratis!

Potrzebujesz więcej informacji? Czekamy na Twoje pytania!

Jeżeli przed podjęciem decyzji chcesz zadać dodatkowe pytania - to skontaktuj się z nami, lub sprawdź termin najbliższego szkolenia online.

Co miesiąc (od 2009 roku) omawiamy podstawy funduszy, aktualności z rynku i narzędzia Opiekuna Inwestora. W tym informacje o promocji StarFunds. To doskonała okazja do zadania pytań.

(i) W celu uproszenia procedur nie musisz (tak jak omawiam to w video) przesyłać Twojego numeru PESEL. Wystarczy podać e-mail, Imię i numer NIK (Numer Klienta w Starfunds). To wystarczy aby aktywować Twój dostęp.

Nie musisz wypłacać oszczędności z dotychczasowej platformy!

Pomożemy je przenieść bez potrzeby wypłaty / i ponownej wpłaty

Przeniesienie Twoich oszczędności z platformy mBank, BossaFund, NetFund czy też z rejestrów pojedynczych TFI nie wymaga wypłaty i ponownej wpłaty na StarFunds. Można to zrobić bezobsługowo. Gdy zdecydujesz się skorzystać z promocji i wypełnisz formularz podając Twój NIK pomożemy wygodnie przesunąć Twoje inwestycje do StarFunds.

W ten sposób nie opuścisz żadnego dnia na rynku, a otrzymasz dodatkowe wsparcie w inwestowaniu.

Jak skorzystać z tej oferty?

Postępuj według poniższych kroków i wypełnij formularz

Formularz przystąpienia do promocji

Do wypełnienia formularza potrzebny będzie Twój NIK (numer klienta) z platformy StarFunds. Jak go otrzymać opisane jest po prawej stronie w Kroku numer 1.

Krok 1. Załóż konto w StarFunds.pl
Krok 1. Załóż konto w StarFunds.pl

Założenie konta i korzystanie z platformy StarFunds jest całkowicie bezpłatne. Przejdź na stronę www.starfunds.pl i załóż konto na platformie inwestowania w fundusze.

Krok 2. Wypełnij formularz
Krok 2. Wypełnij formularz

Po aktywacji konta StarFunds otrzymasz numer Klienta (NIK). Ten numer potrzebny będzie do wypełnienia formularza. Z Twoich danych osobowych potrzebujemy wyłącznie adres e-mail oraz numer NIK.

Krok 3. Rozpoczęcie inwestycji na StarFunds
Krok 3. Rozpoczęcie inwestycji na StarFunds

Po wypełnieniu formularza otrzymasz instrukcje w jaki sposób wygodnie przenieść fundusze do StarFunds z innych platform (mBank/BossaFund i innych) bez konieczności wypłaty pieniędzy z innych platform inwestowania!

Krok 4. Aktywujemy Twój abonament
Krok 4. Aktywujemy Twój abonament

Po potwierdzeniu Twojego konta w StarFunds aktywujemy bezpłatny abonament dopasowany do platformy StarFunds - na warunkach opisanych poniżej. Otrzymasz też dalsze instrukcje i porady dotyczące korzystania z tej platformy.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania...
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania...

Po prostu napisz do nas. Np. jak otrzymać abonament gdy chcesz zacząć inwestować w fundusze i nie masz konta na innych platformach inwestowania

Gdzie jest haczyk? Nie ma żadnego!

Abonament możemy aktywować dla Ciebie gratis ponieważ otrzymujemy część wynagrodzenia, które fundusze inwestycyjne płacą Starfunds w ramach wliczonej już w wynik funduszu opłaty za zarządzanie.

Te same fundusze zarabiają tak samo w mBanku, BossaFund i innych platformach. Przenosząc się do StarFunds otrzymujesz te same fundusze + dodatkowe wsparcie i nasze abonamenty bez żadnych opłat.

Warunki promocji

Na jakich warunkach otrzymasz bezpłatny abonament
Pierwsze 6 miesięcy - bez żadnych dodatkowych warunków
Pierwsze 6 miesięcy - bez żadnych dodatkowych warunków

Wystarczy przenieść inwestycje do StarFunds (z dowolnej platformy inwestowania) i przesłać do nas formularz. Abonament w wersji Standard (zawiera Listę Okazji Inwestycyjnych) dopasowany do funduszy dostępnych w StarFunds otrzymujesz gratis.

Po 6 miesiącach - dostęp zależy od wartości Twoich Inwestycji
Po 6 miesiącach - dostęp zależy od wartości Twoich Inwestycji

Rodzaj bezpłatnego abonamentu zależy od średniego salda na platformie StarFunds z ostatniego kwartału. Szczegółowe informacje o tych warunkach dostępne są po zalogowaniu (konto założysz bezpłatnie)

Platforma funduszy StarFunds

Prawie 200 funduszy bez opłat i prowizji

Po obejrzeniu video wiesz już dlaczego do współpracy wybraliśmy StarFunds. To platforma z dostępem do wielu funduszy – bez prowizji od wpłaty / wypłaty. I z pełną dostępnością środków.

Doskonała dla bieżących, krótkoterminowych inwestycji. Ze wsparciem doradców inwestycyjnych i cyklicznymi szkoleniami online.

To samo co w mBanku i podobnych platformach

StarFunds niczym w praktyce nie różni się od innych platform inwestowania. Do tego oferuje przyjazny interfejs użytkownika + bezpłatną usługę doradztwa inwestycyjnego ze strony StarFunds (portfele różnego poziomu ryzyka).

Najważniejsze cechy platformy StarFunds

  • dostęp do prawie 200 funduszy krajowych TFI,
  • brak dodatkowych opłat i prowizji  – czyli dokładnie to samo co w mBanku i Bossa Fund
  • pełen dostęp do kapitału – wypłata z funduszy realizowana w ciągu kilku dni na rachunek bankowy
  • dowolne kwoty wpłat i wypłat z funduszy – ograniczone jedynie zapisami statutów funduszy (np. minimalna wpłata 200 zł)
  • brak deklaracji wysokości wpłat, brak wymogu inwestycji systematycznych – typowa platforma dla inwestycji bieżących
  • minimum formalności – aktywacja platformy poprzez SMS – nie ma potrzeby podpisywania żadnych dokumentów
  • Twoje pieniądze wpłacasz na rachunek funduszy, nie do firmy StarFunds
  • Pełna kontrola Komisji Nadzoru Finansowego
  • Nieznacznie mniej funduszy niż w mBank lub BossaFund
  • Zdecydowanie więcej niż w NetFund, Alior, BGŻ Optima itp
 

Przenieś inwestycje do StarFunds

Fundusze to nie lokata. Jeśli inwestujesz swoje pieniądze przez Supermarket Funduszy mBank albo przez platformę BOSSA i wyniki cię nie satysfakcjonują, potrzebujesz wsparcia.

Jeśli przeniesiesz swoje inwestycje za naszym pośrednictwem do również darmowego Starfunds, otrzymasz dodatkowo wsparcie inwestycyjnie gratis.

Po pierwsze otrzymasz abonament portalu OpiekunInwestora - niesamowite narzędzie do monitorowania Twoich inwestycji.

OpiekunInwestora powiadomi Cię o zmianach wycen funduszy, jeśli wymagają Twojej reakcji (tzw. kroczący stop loss) . To pozwala wyłączyć emocje w inwestowaniu. Z jednej strony przestaniesz błędnie reagować na tylko pozornie niebezpieczne zmiany notowań (jak np. informacja o Brexicie w czerwcu 2016 r). Z drugiej nigdy już nie przegapisz zmian istotnych (jak załamanie rynku w lutym 2009).

Ale to nie wszystko.

OpiekunInwestora wyśle Ci również informacje o okazjach inwestycyjnych w oparciu o autorski algorytm analiz ich notowań i opatentowany system prezentacji tych okazji. Oczywiście wszystkie informacje otrzymasz emailem lub smsem. Nie musisz regularnie logować się do portalu.

Po drugie dam ci dostęp do mojej prywatnej analizy merytorycznej wybranych funduszy niskiego ryzyka. Takie fundusze możesz wykorzystać zamiast lokaty bankowej przy pełnej dostępności środków.

Całe wsparcie otrzymasz za darmo.

Nie ma żadnych haczyków - StarFunds dzieli się ze mną częścią swojego wynagrodzenia, więc Ty nie musisz już nic płacić.

A fundusze nabywasz w tej samej cenie co w mBanku.

Wróćmy jednak do StarFunds.

StarFunds działa to tak samo, jak Supermarket Funduszy mBank, BOSSA i inne bezpłatne platformy. Nie płacisz żadnej prowizji ani za zakup ani za sprzedaż funduszy. Po prostu fundusze mają swoją opłatę za zarządzanie wliczoną w wycenę i dzielą się nią z mBankiem, BOSSA czy StarFunds.

Nie wpłacasz żadnych pieniędzy na konto StarFunds. Wszystkie wpłaty kierujesz wprost na rachunek bankowy konkretnego funduszu - możesz taki rachunek nawet zweryfikować na stronie www danego funduszu.

StarFunds nie działa też jak Skandia, Aegon czy lub AXA Generali.

StarFunds jest platfromą do zarządzania portfelem inwestycyjnym. Nie ma więc też ograniczeń w zakresie wypłat Twoich środków. Po zgłoszeniu chęci wypłaty poprzez platformę StarFunds, fundusz wypłaca Twoje pieniądze w ciągu kilku dni na Twój rachunek bankowy.

Nie ma też zobowiązania regularnych wpłat - wpłacasz i wypłacasz ile chcesz i kiedy chcesz.

Ograniczony jesteś tylko przez minimalną kwotę inwestycji określoną przez dany fundusz - zwykle od 50 czy 100 zł.

StarFunds daje Ci dostęp do ogromnej liczby funduszy różnych TFI. Liczba cały czas rośnie, można ją sprawdzić na stronie StarFunds.

Dostęp do platformy wymaga darmowej internetowej rejestracji. Nie musisz nigdzie jeździć aby podpisać dokumenty, bo StarFunds nie obraca Twoimi pieniędzmi.

Jeśli nie słyszałeś wcześniej o StarFunds...

... to pewnie się zastanawiasz, kto za tym stoi. Otóż stoi za tym zespół, który zbudował i zarządzał wcześniej Domem Maklerskim BZWBK - w tym prezes Mariusz Sadłocha. Ludzie z nawet ponad 20 letnim doświadczeniem w branży.

Jest to firma prywatna, nie związana kapitałowo z żadną instytucją finansową - z BZWBK też nie.

Doświadczenie zespołu StarFunds gwarantuje najlepsze rozwiązania w branży.

Z drugiej strony ponieważ nie wpłacasz żadnych pieniędzy do StarFunds, nie ma ryzyka defraudacji Twoich inwestycji, jak w przypadku AmberGold.

Podsumujmy

Dostajesz fantastyczną platformę inwestycyjną, która od mBanku i BOSSY różni się głównie tym, że jest niezwiązana kapitałowo z bankiem.

Otrzymasz też za darmo przygotowane portfele inwestycyjne opracowane przez licencjonowanych doradców inwestycyjnych.

Mało tego. Dostajesz ode mnie coś, czego nie da Ci żadna inna platforma ani żaden inny partner:
- bezpłatnie abonament OpiekunInwestora.

Jeśli nadal wydaje Ci się to zbyt piękne aby było prawdziwe za darmo...

... to przypominam.

Jestem partnerem StarFunds. StarFunds dzieli się ze mną wynagrodzeniem, które dostaje od TFI. Dlatego Ty nie płacisz za te gratisy ode mnie.

Na tej samej zasadzie działa mBank i BOSSa, ale Ty już nic z tego więcej nie masz.

Gdy już zarejestrujesz się w StarFunds

wypełnij formularz na górze tej strony.

Gdy StarFunds potwierdzi, że jesteś ich Klientem, aktywuję Ci dostęp do bonusów.

Zaraz po rejestracji dostaniesz dostęp na 6 miesięcy w portalu Opiekun Inwestora. Po tym czasie przedłużę Ci dostęp gratis zależnie od wartości Twoich inwestycji.

 Nie wierz nam na słowo. Sprawdź nas!
Top
Wtorek 31.03.2020 o 20:00 comiesięczne spotkanie online i omówienie okazjiSprawdź
+