Wykłady nie tylko o funduszach…

Sobota, 6 września – moje wystąpienie na Myśleć Jak Milionerzy w Poznaniu.

Od 2007 roku uczestniczyłem w kilkunastu edycjach tej konferencji. Zdarzało się, że w jednym roku odwiedzaliśmy z żoną nawet kilka miast. Po co? Energia, motywacja, kontakty biznesowe, poznanie fascynujących ludzi i masa pomysłów. W 2009 miałem swoje pierwsze wystąpienie na MJM w Krakowie. Potem kilka razy wykładałem na MBA Asbiro, realizowaliśmy projekt Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości.

Więcej o działaniach Kamila przeczytacie na stronach: http://www.kamilcebulski.pl/, o szkole Asbiro: http://www.asbiro.pl/, Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości: http://www.kcbe.pl/, no i oczywiście konferencja Myśleć Jak Milionerzy.

Kamil Cebulski ponownie zorganizował wielkie wydarzenie – 8 miast, ponad 50 wykładowców … i tu dochodzimy do sedna: to nie są szkolenia reklamujące produkty, to nie są typowe wystąpienia – to opowieści o tym jak budować firmę, jak odnaleźć się w XXI wieku, jak poszerzać horyzonty, jak kreatywnie patrzeć na świat.

Cel MJM jest prosty i od lat ten sam. Dać uczestnikom część naszych doświadczeń. Pokazać jakie mieliśmy problemy i jak je przezwyciężać. Motywować, ostrzegać i dawać wskazówki. Jesteśmy też do ‚dyspozycji’ przez cały dzień i na wieczornej kolacji. Odpowiemy na każde pytanie.

Dla mnie osobiście każde z tych wystąpień to duże wyzwanie, i duże przeżycie. Tu nie wystarczy po prostu opowiedzieć historii i wyjść. To co pada ze sceny często ma wpływ na życie słuchaczy – dlatego do tych przemówień przygotowuję się tygodniami.

To nie będzie wystąpienie na temat inwestowania. Choć wątek świadomości człowieka w XXI wieku będzie poruszony. Część prezentacji to będzie rodzaj podróży przez ważne tematy w życiu. W części bardziej ‚twardej’ – pokażę w jaki sposób ułożyć sobie życie pracując w korporacji tak aby jak najwięcej pozyskać dla siebie.

Moje wystąpienie: Poznań, 6 września godzina 11:15.

Informacje o konferencji na stronie: http://myslecjakmilionerzy.pl/

Koszt uczestnictwa to około 100 zł. Wszelkie informacje dostępne na stronie organizatora.

Spotykamy się w kilku miastach: Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław i Lublin.

Cały dochód z konferencji zostanie przeznaczony na rozbudowę szkoły ASBIRO w Afryce. Od 2 lat Fundacja Kamila Cebulskiego, wspólnie z księdzem Jackiem Gniadkiem organizuje w Zambii szkołę wzorowaną na naszej Uczelni ASBIRO. Na chwilę obecną jest już budynek, a w czasie konferencji MJM wolontariusze z Polski będą w Zambii organizować pierwsze zajęcia. Pieniądze z konferencji będą przeznaczone na zagospodarowanie terenu wokół szkoły. Powstanie park, plac zabaw, postawimy ławki i wiele innych atrakcji. Więcej o naszej akcji poczytasz na stronie Fundacji www.asbirofoundation.com.

Warto także przeczytać